SUWNICE

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem suwnic jedno lub dwudźwigarowych, podwieszanych i natorowych oraz bramowych. Charakteryzuje nas wysoka elastyczność oraz krótkie terminy realizacji.

Oferujemy suwnice wraz z całą dokumentacją UDT i uczestnictwem w odbiorze UDT. Dostosowujemy udźwig i Grupę Natężenia Pracy do Twoich Indywidualnych potrzeb oraz zapewniamy dobór rozpiętości suwnicy tak ażeby uzyskać optymalny zakres pracy haka wciągnika. Zaproponujemy optymalnie dobrany wciągnik linowy, łańcuchowy, elektryczny lub ręczny. Połączymy dźwigar z czołownicą tak ażeby optymalnie wykorzystać gabaryt hali i zminimalizować martwą strefę. Obliczymy także ile suwnic i o jakich udźwigach może pracować na istniejącym torowisku

Wykonujemy suwnice oraz wciągniki pracujące w tandemie oraz proponujemy w opcji sterowanie radiowe. Zakładamy także układy antykolizyjne dla suwnic.
Naszym standardem jest niezależne prowadzenie kasety sterowniczej wzdłuż dźwigara oraz przemiennik częstotliwości na mechanizmie jazdy suwnicy.