Urządzenia transportu bliskiego

SUWNICE

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem suwnic jedno lub dwudźwigarowych, podwieszanych i natorowych. Charakteryzuje nas wysoka elastyczność oraz krótkie terminy realizacji.

WCIĄGARKI

Wykonujemy wozy szynowe z zabudowanym wciągnikiem linowym, dostosowanym
do indywidualnych potrzeb suwnic dwudźwigarowych czy też innych torowisk.

ŻURAWIE

Nasze projekty tworzone są przez inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje stworzenie produktu, który będzie spełniał wymogi i parametry określone przez klienta.

TRAWERSY

Trawersy to urządzenia pomocnicze do bezpiecznego, szybkiego transportu elementów o niestandardowych wymiarach oraz dużym ciężarze. Używane, gdy wymagane jest kilka punktów podniesienia.

ZAWIESIA

Zawiesia łańcuchowe 1-CIĘGNOWE, 2-CIĘGNOWE, 3 I 4-CIĘGNOWE, szakle okrągłe i podłużne z zabezpieczeniem, haki obrotowe, haki z zapadką.

TORY JEZDNE

Tory jezdne suwnic natorowych, tory jezdne suwnic podwieszanych, tory jezdne wciągników.

ESTAKADY PODSUWNICOWE

Estakady podsuwnicowe, konstrukcje bramkowe z możliwością regulacji ustawień na montażu. Oferujemy ze swojej strony projekt, wykonanie oraz poświadczenie budowlane.

PODESTY

Wykonujemy podesty dostosowane do różnego rodzaju urządzeń. Oferujemy projekt oraz wykonanie. Cechuje nas: wysoka jakość, krótkie terminy, konkurencyjne ceny.

URZĄDZENIA SPECJALISTYCZNE

Wykonujemy specjalistyczne urządzenia warsztatowe dostosowane do różnego rodzaju urządzeń. Oferujemy projekt oraz wykonanie. Cechuje nas: wysoka jakość, krótkie terminy, konkurencyjne ceny.